Koltuklarınızı ilk günkü ışıltınına kavuşturuyoruz nasıl mı?Tıklayın→

Uğurlu Halı Yıkama kurumsal bir fabrikadır . Kuruluş tarihinden bugüne kadar gelişerek faaliyetine devam etmiştir. İstanbulda’da yıkama denince akla gelen ilk isim olmuştur. Firmamız halı yıkama sektöründe tüm İstanbuld’a cevap verebilecek kapasitede olup siparişlerinizi zamanında eksiksiz olarak vermek temel prensibimizdir.

Halılarınızı yerinden ücretsiz teslim alıp, otomatik makinalarla yıkayıp, teslim ederek tüm süreci uzman ve profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz. Uğurlu Halı Yıkama olarak başta müşteri memnuniyeti olmak üzere, müşteri potansiyelimizle her geçen gün büyüyen bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinalarımız,  sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün. Ücretsiz servisimiz ile adresten alınan halılar kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışı ile temizlendikten sonra adresinize teslim edilmektedir.  Halılarınızı gördüğünüzde temizliğine siz bile inanamayacaksınız.